Строк на податкове оскарження

При отриманні повідомлення про донарахування податкових виплат Ви маєте всього 10 днів, щоб оскаржити рішення. Коли цей строк спливе, виплати стануть обов’язковими.

Тому якщо Вам потрібен адвокат по податках в Києві або Київській області, якомога швидше зв’яжіться з нами. Цілком ймовірно, Ви зможете заощадити колосальні суми навіть без звернення до суду.

Наші юристи завжди на зв’язку – чекаємо Ваших дзвінків і листів електронною поштою!

Три причини звернутися в компанію «Бізнес Аудит»

1 Висока ймовірність позитивного результату. Зрозуміло, що велике значення мають обставини і термін Вашого звернення. Проте, при своєчасному ознайомленні адвоката з Вашою ситуацією можна розраховувати на повне або часткове задоволення вимог заявника.

2 Помірна ціна послуг податкового адвоката. Вартість роботи юриста завжди менша за фінансові вигоди від позитивного судового рішення. Інвестиції в юридичний захист від необґрунтованих посягань податкової служби це розумне і правильне рішення.

3 Чесність і відкритість. Наш податковий юрист ніколи не буде прикрашати ситуацію з метою нав’язати додаткові послуги. Адвокати компанії «Альва Прайвесі» прагнуть знайти рішення, яке заощадить Вам не тільки сили, але й гроші.

Юрист з податкових справ забезпечить таку допомогу

 • Юридична консультація

  Труднощі завжди вигідніше і легше попереджати, а не вирішувати за фактом. Тому пілоти беруть в літак парашути, на кораблях завжди знаходиться місце для рятувальних шлюпок, а в автомобілі лежить аптечка. З цієї ж причини Вам потрібна консультація юриста по податках. Бути готовим до візиту співробітників податкової служби і прийняти правильну модель взаємодії з держорганами – це значить убезпечити себе від можливих проблем.

 • Досудове врегулювання (адміністративне оскарження)

  У деяких випадках податкові спори можна вирішити за допомогою звернення до податкового органу вищого рівня. Позитивне рішення можна отримати значно швидше, ніж того вимагає судовий розгляд.

 • Присутність юриста під час податкової перевірки

  Податковий юрист здійснить контроль законності дій уповноважених співробітників. Надасть заперечення або контраргументи при складанні акту.

 • Представництво в суді

  Адвокат по податках захистить Ваші юридичні інтереси в залі суду будь-яких інстанцій. Послуга включає оскарження рішень органів фіскальної служби, складання позову, повний супровід справи під час судового розгляду.

Чому звернутися до досвідченого юриста краще до виникнення податкового спору?

 • Економія коштів

  Попереджаючи податкові спори, Ви зберігаєте свій бюджет, який куди продуктивніше буде вкласти в розвиток бізнесу.

 • Більше часу

  Роблячи роботу на завтра, Ви звільняєте свій майбутній графік вже сьогодні.

 • Всі сили - на бізнес

  Сконцентруйтеся на своїй справі, а взаємодію з податковою службою залиште професіоналам.

Головний офіс

Вулиця Загородня 15, м.Київ, Україна

Телефон: +38 (097) 997-56-05
E-mail: ingkindred@gmail.com

Ми працюємо з Понеділка по П’ятницю з 09.00 по 18.00

Догори